Prośby o odblokowanie kont na CBA zgłaszać tutaj!

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
savaci
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:30:13
Strona na CBA.pl: www.fucked-hit.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: savaci »

fuma pisze:savaci wiedzialbys jakbys przeczytaj regulamin ktory musiales zaakceptowac zakladajac tutaj konto.
Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialnosci
Bardzo Proszę o odblokowanie, obiecuję że usunę forum oraz dokładnie przeczytam regulamin.
kamil85m
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2010, 22:30:02
Strona na CBA.pl: teledetekcjae4d1s0
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: kamil85m »

Witam
Bardzo proszę o odblokowanie konta teledetekcjae4d1s0.cba.pl - Strona ma charakter hobbystyczny i na pewno nie chciałem łamać regulaminu, a jeżeli do tego doszło to w sposób nieświadomy. Będę wdzięczny za wskazanie przypadków złamania regulaminu i z całą pewnością dokonam wszelkich starań żeby to się nie powtórzyło.
Pozdrawiam
maciek832701
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2010, 18:58:43
Strona na CBA.pl: www.technikumhotelarskie.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: maciek832701 »

Chciałem uprzejmie prosić o odblokowanie konta www.technikumhotelarskie.cba.pl.

Popełniłem błąd i nie zapoznałem się dokładnie z regulaminem, zrobiłem to nieświadomie.
Informuje iż dostosowałem konto do wymagań regulaminu.
Strona ta ma całkiem sporą popularność
Chciałem się zapytać czy można instalować komponenty, które pozwolą mi na wymianę plików.

Proszę o odpowiedź, chciałem dalej utrzymywać tą stronę, gdyż cieszy się sporym zainteresowaniem.

pozdrawiam
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: rkd77 »

kamil85m pisze:Witam
Bardzo proszę o odblokowanie konta teledetekcjae4d1s0.cba.pl - Strona ma charakter hobbystyczny i na pewno nie chciałem łamać regulaminu, a jeżeli do tego doszło to w sposób nieświadomy. Będę wdzięczny za wskazanie przypadków złamania regulaminu i z całą pewnością dokonam wszelkich starań żeby to się nie powtórzyło.
Pozdrawiam
Na stronie jest zaspamowane forum.
Skasuj je, albo zablokuj, bo inaczej zablokuję stronę jeszcze raz.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: rkd77 »

maciek832701 pisze:Chciałem uprzejmie prosić o odblokowanie konta http://www.technikumhotelarskie.cba.pl.

Popełniłem błąd i nie zapoznałem się dokładnie z regulaminem, zrobiłem to nieświadomie.
Informuje iż dostosowałem konto do wymagań regulaminu.
Strona ta ma całkiem sporą popularność
Chciałem się zapytać czy można instalować komponenty, które pozwolą mi na wymianę plików.

Proszę o odpowiedź, chciałem dalej utrzymywać tą stronę, gdyż cieszy się sporym zainteresowaniem.

pozdrawiam
Przecież jest niezablokowane. O co chodzi?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
maciek832701
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2010, 18:58:43
Strona na CBA.pl: www.technikumhotelarskie.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: maciek832701 »

Dziękuje za odpowiedź.

Nie działa jak należy tzn. strona startowa działa ale gdy coś próbuje uruchomić nie działa, brak reklam sugeruje że coś jest nie tak. Nic nie grzebałem w ustawieniach, to się stało samo z siebie, strona nie działa. Proszę o ewentualne wskazówki co się mogło stać?.
flintstonowie
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2010, 14:02:08
Strona na CBA.pl: flintstonowie.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1600x900

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: flintstonowie »

Doszedłem do tego, że moje konto flintstonowie.cba.pl nie zostało ofiarą błędu, ani hakera lecz zablokowania przez cba.pl. Prosiłbym o podanie przyczyny zablokowania i odblokowania mojego konta, gdyż nie jestem świadomy pod jakim względem łamie ono regulamin (jeżeli się dowiem po odblokowaniu wszystkie materiały/rzeczy łamiące regulamin zostaną przeze mnie zmodyfikowane lub usnięte ze strony)

Pozdrawiam
LaY
Posty: 1120
Rejestracja: 28 sty 2009, 15:20:07
Lokalizacja: Silesia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: LaY »

maciek832701 pisze: brak reklam sugeruje że coś jest nie tak
juice pisze: Witam,Wyłączyliśmy na nieokreślony czas wyświetlanie reklam, potraktujcie to jako świąteczną promocję i cieszcie się możliwością oglądania swoich stron bez nich Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt.ekipa cba.pl
Niě nerwuj hanysa
queertIN
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:27:36
Strona na CBA.pl: queertin001.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: queertIN »

Witam

Ostatnio (wczoraj) usunąłem konto intercraftnet.c0.pl, ponieważ nie mogłem stworzyć bazy MySQL - nazwa była za długa.
Dzisiaj próbowałem się zalogować, jednak się nie da, więc konto teoretycznie usunięte.

Chce zrobić nowe konto, na mejlu intercraft.net malpa gmail.com i się nie da, bo mejl jest rzekomo w użyciu ? Da się go jakoś z bazy wyczyścić, żebym mógł w końcu stworzyć nowe konto ?


Pozdrawiam
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: rkd77 »

queertIN pisze:Witam

Ostatnio (wczoraj) usunąłem konto intercraftnet.c0.pl, ponieważ nie mogłem stworzyć bazy MySQL - nazwa była za długa.
Dzisiaj próbowałem się zalogować, jednak się nie da, więc konto teoretycznie usunięte.

Chce zrobić nowe konto, na mejlu intercraft.net malpa gmail.com i się nie da, bo mejl jest rzekomo w użyciu ? Da się go jakoś z bazy wyczyścić, żebym mógł w końcu stworzyć nowe konto ?


Pozdrawiam
Pokaż zrzut ekranu.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
queertIN
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:27:36
Strona na CBA.pl: queertin001.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: queertIN »

rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: rkd77 »

Można już założyć konto na ten email.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
queertIN
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:27:36
Strona na CBA.pl: queertin001.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: queertIN »

Ok, dziękuje.
peszek07
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2011, 21:10:43
Strona na CBA.pl: peszek07.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: peszek07 »

Chciałem zapytać dlaczego zostało zablokowane moje konto na cba.pl (peszek07.cba.pl)
Były tam bardzo ważne (dla mnie) pliki, których nie miałem kopii (ze względu na konieczność formatu komputera)

--------------

Chciałbym także poruszyć sprawę mojego kolegi, Uhutafa, który jakoś nie może zalogować się do forum (mail nie chce mu się aktywować, ale to inna sprawa). Chodzi mianowicie o to, iż zablokowano jego stronę - http://www.dolcetrio.cba.pl - na której posiadał normalną stronę pewnego zespołu muzycznego. Reklama nie była stamtąd usuwana, nawet pozostał link do cba na dole witryny. Mimo to cała strona jest zablokowana i nie ma on do niej dostępu.
Prawdą jest to, że posiadał on na niej skrypty, które były uruchamiane w większym serwisie, ale jednak strona główna istniała i posiadała dobre kilkaset wejść. Znajdowała się tam także księga gości - z kilkonastoma wpisami - oraz możliwość rezerwacji, z której korzystano. Cały problem w tym, że strona była używana nie tylko przez niego, wszystkie punkty regulaminu były spełniane, a mimo to została zablokowana. W imieniu Uhutafa, proszę o wyjaśnienie tej sytuacji.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: rkd77 »

A to nie są boty do margonem czasami?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ