arbomedia.pl

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
doswiadczalski
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2011, 21:27:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

arbomedia.pl

Post autor: doswiadczalski »

Może zróbcie z tym arbomedia.pl porządek bo to wszystko dołuje. :?
ew.zmieńcie dostawcę reklamy.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: arbomedia.pl

Post autor: Venite »

Żeby to było takie proste...
CBA w kwestii reklam się nie wypowiada, nawiasem mówiąc dobrze zarabiają (również przez opcję płatnego ich zdjęcia) i olali nas zupełnie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x720

Re: arbomedia.pl

Post autor: juice »

reklamy zostały w dniu dzisiejszym przerzucone na dół kodu strony, to spowoduje że strony się będą tak szybko ładować jak to możliwe

cba na tym straci, bo kod wklejony tylko na dole strony (w kodzie, fizycznie nadal będzie na górze) rzadziej w praktyce się wyświetla, ale trudno... niech wam będzie.

jeśli zarobki spadną jakoś dramatycznie to rozważę powrót reklam, lub ewentualnie zmianę firmy zajmującej się reklamami

P.S. nikt nikogo nie olał i w kwestii reklam nie raz się wypowiadaliśmy. po prostu za każdym razem nam mówią że to ostatnia tego typu wpadka.

Niestety nie mogę zmieniać konfiguracji wszystkiego przy każdej wpadce którą ma arbomedia/bbelements z wielu względów.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: arbomedia.pl

Post autor: Venite »

juice pisze: za każdym razem nam mówią że to ostatnia tego typu wpadka.
tego elementu nigdy tu nie uwzględniono, to wszystko zmienia. :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Chłopek
Posty: 261
Rejestracja: 24 mar 2009, 18:42:29
Strona na CBA.pl: www.zuziawdrodze.cba.pl
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Re: arbomedia.pl

Post autor: Chłopek »

juice pisze:reklamy zostały w dniu dzisiejszym przerzucone na dół kodu strony, to spowoduje że strony się będą tak szybko ładować jak to możliwe
To znaczy, że reklama będzie teraz widoczna na dole strony, nie na górze?
Pytam, bo mnie nadal wisi na górze i nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: arbomedia.pl

Post autor: rkd77 »

Reklama będzie na górze, przynajmniej powinna być.
Kod odpowiedzialny za wyświetlenie reklamy jest wczytywany na końcu, a nie na początku jak poprzednio.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Chłopek
Posty: 261
Rejestracja: 24 mar 2009, 18:42:29
Strona na CBA.pl: www.zuziawdrodze.cba.pl
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Re: arbomedia.pl

Post autor: Chłopek »

A to źle zrozumiałem :roll: ...szkoda.

Ale i tak zmiana na +

---- EDIT ----

W sumie to nie ma się co dziwić, że ludzie stosują różne programy do blokowania reklam. Reklamodawcy sami sobie gola strzelają, bo gdyby reklama była gustowna-n.p. wąski pasek z boku lub u góry zamiast bilboardu jak teraz- to nikogo by to nie raziło. I pewnie wielu nie reagowałoby alergicznie na reklamę tylko od czasu do czasu na nią kliknęło, choćby z ciekawości.
Lub nawet jak nie stosują programów to i tak wątpię by klikali celowo, raczej jak się myszka omsknie :D
A tak tylko się ludziska wk... bo strona zaczyna być jakąś przypiętą łatką pod wielką reklamą.
Wiadomo, że hosting darmowy i z reklam żyje ale sami reklamodawcy już przekombinowali i więcej mają strat niż zysków, tak myślę. Najważniejsze- nie zrażać do siebie ludzi, w reklamie tak samo.

...że sobie tak pomarudziłem :)
bisler
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2012, 14:15:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: arbomedia.pl

Post autor: bisler »

Czy w najbliższym czasie jest planowane rozwiązanie tego problemu? Strona ładuje się ponad minute
hitowomp3
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2012, 13:38:00
Strona na CBA.pl: http://hitowomp3.eu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: arbomedia.pl

Post autor: hitowomp3 »

Witam!
Dołącze się do tematu!
strona :
hitowomp3.eu
zapłaciłem za trzy miesiące z góry za zdjęcie reklam, po przeniesieniu strony na cba mialem tydzień spokoju, dziś się zaczoł problem nawet z wejściem na stronę i zostałem zasypany e-mailami o reklamach że na stronę wejść nie można i rzeczywiście nie można bo reklama po reklamie a już na początku strona reklamą zasłonięta. Jeśli się daje opcje zdjęcia reklam za pieniądze to chyba trzeba się z tego wywiązać.
Więc jak będzie bo pisze posty na ten temat ale nikt w tym temacie nie odpowiada.
Szanowna administracjo CBA co będzie z reklamami od was, będą ściągnięte czy mam myśleć o przeniesieniu strony bo tak jak teraz być nie może, poprostu to już przegięcie, nic się nie da zrobić!
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: arbomedia.pl

Post autor: rkd77 »

hitowomp3, te reklamy nie pochodzą od cba. Prawodopodobnie zostały dodane do bazy razem z odnośnikami z wrzuta.pl.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
hitowomp3
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2012, 13:38:00
Strona na CBA.pl: http://hitowomp3.eu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: arbomedia.pl

Post autor: hitowomp3 »

Przepraszam już doszłem co robi mi burdel na stronie, i problem rozwiązalem.
W bląd wprowadziło mnie to że te same reklamy na stronie były dlugi czas i nie robiły problemu a problem zaczoł się dzisiaj a ja nic nowego nie dokładałem.

Po problemie, jeszcze raz sory!
ODPOWIEDZ