Brak funkcji do edycji postów

Konfiguracja for z rodziny phpBB.
bombom
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2009, 10:56:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Brak funkcji do edycji postów

Post autor: bombom »

Witam mam pytanie, gdzie ma znajdować się odnośnik do edycji postów. Informuję, że wszystkie wszystkie uprawnienia dla użytkownika zostały przyznane:

Twoje prawa w tym dziale

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Możesz edytować swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz dodawać załączniki

ale nie ma przycisku do edycji postów

Przy kopiowaniu tekstu udaje się zaznaczyć następujące opcje;
* Edytuj post
* Usuń post
* Zgłoś ten post
* Informacja
* Odpowiedz z cytatem

lecz na forum można zobaczyć tylko ikony:
* Usuń post
* Zgłoś ten post
* Informacja


Proszę o pomoc, forum znajduje się na cba.pl i zostało zainstalowane z panelu administracyjnego --> oprogramowanie.
red9skull
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:14:01
Lokalizacja: Opole
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900
Kontakt:

Re: Brak funkcji do edycji postów

Post autor: red9skull »

Musisz skopiować folder styles/[nazwa_stylu]/imageset/en i nazwij go "pl". Czyli musisz mieć w folderze imageset 2 foldery: en i pl o tej samej zawartości. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Waito
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2009, 15:14:44
Strona na CBA.pl: stuffgoeshere.cba.pl/forums/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Brak funkcji do edycji postów

Post autor: Waito »

Daj link do tego forum.
Obstawiam, zainstalowałeś sobie forum ze strony więc jest defaultowo w języku polskim, i chyba z prosilverem z polskimi przyciskami w imagesecie.
Ale zapewne dałeś sobie na forum styl, który nie ma polskich przycisków, i to dlatego nie widać opcji edytuj.
Jeżeli w prosilver również nie masz napisanych po polsku przycisków "odpowiedz" czy "edytuj" (w co wątpie) to będziesz musiał ściągnąć to:
http://www.phpbb.com/files/language_pac ... ver_pl.zip

I zastosować (wrzucić zawartość do folderu 'pl' <<jeżeli takiego nie ma, utwórz sam>>) w folderze imageset stylu z którego korzystasz, bądź chyba jedynie stylu z którego "zapożycza" używany przez Ciebie styl.

Plus imagesety można wybierać dowolne dla styli, więc chyba możesz wrzucić do folderu jednego stylu i potem ustawić w panelu admina inny imageset dla stylu z którego korzystasz.

Ja mam np Revolution z polskimi przyciskami zrobionymi pierwotnie do Prosilvera (ale pasują :P)

Jeżeli nie zależy Ci na tym aby przyciski były po polsku, i nie przeszkadza Ci "reply" i "edit" :D
To możesz po prostu stworzyć w katalogu imageset stylu z którego korzystasz folder 'pl' i skopiować do niego wszystko co było w folderze 'en'.
Forum po ustawieniu języka polskiego, zastosuje wtedy imagesety przeznaczone dla forum w języku angielskim.
uep.cba.pl
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2009, 18:35:32
Strona na CBA.pl: uep.cba.pl/forum
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x800

Re: Brak funkcji do edycji postów

Post autor: uep.cba.pl »

Witam nie chce zaczynać nowego postu:)

mam problem z usunięciem wątka, a dokładnie nie wiem jak?

mam post ogłoszeniach i nie mogę go usunąć
Strona główna forum -> Główna kategoria forum -> Ogłoszenia [Edytuj | Usuń | Ponownie synchronizuj]

http://uep.cba.pl/forum/
Khemlish
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2009, 06:11:47
Strona na CBA.pl: sods.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Re: Brak funkcji do edycji postów

Post autor: Khemlish »

Ja np. wcale nie mogę pisać postów właściwie to nic nie mogę ze strony forum a ze stron PA mogę dodawać usuwać tematy itd.
ODPOWIEDZ