invictum.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Invictum
Posty: 57
Rejestracja: 05 cze 2013, 21:15:00
Strona na CBA.pl: invictum.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

invictum.cba.pl

Post autor: Invictum »

Witam,
Moja strona - http://invictum.cba.pl/ - jest w większości oparta na gotowych szablonach, dlatego proszę o ocenę głównie treści, zdjęć. Może nie ma tego zbyt dużo, ale z pewnością będzie więcej.
Na początku strona nie miała konkretnego ukierunkowania, ale teraz idzie w tym kierunku, co ja - zwiedzanie różnych ciekawych miejsc z aparatem w ręku. :D
Mile widziane jakieś sugestie.
Pozdrawiam! :)
"...po prostu się patrzył, miał zasłonięte oczy... "
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: invictum.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

Bardziej pasowałoby do tego oprogramowanie Wordpress niż Joomla=lżejsze
i na długą metę łatwiejsze i lepiej sie pozycjonuje..właściwie w mig
Blog..jako blog
Pieknie powiedziane
Obrazek
Miałem homor od rana dosłownie zryty,ale po obejrzeniu Twojej strony,wszystko co złe znikło
DZIEKUJE za taką strone w sieci

wspaniałe
Obrazek
Polecę Cie na każdemu kogo znam i nie znam...rób tylko zdjęcia gdzie się da :)
Invictum pisze: zwiedzanie różnych ciekawych miejsc z aparatem w ręku.
Obrazek
100/10

Przenieś sie na Wordpress puki masz wszystkiego mało

Wszystkiego dobrego życze i Pozdrawiam :)
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Invictum
Posty: 57
Rejestracja: 05 cze 2013, 21:15:00
Strona na CBA.pl: invictum.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: invictum.cba.pl

Post autor: Invictum »

Nie spodziewałam się tak dobrej opinii.
Cieszę się, że moje zdjęcia się komuś podobają :)

Hmm... ja za blogami nie przepadam (kojarzą mi się z jakimiś "słit" czymś z bliżej nieokreślonego powodu) dlatego moja strona znalazła się tu gdzie jest. :D

Ewentualne przeniesienie się wymaga całkowitego tworzenia wszystkiego od nowa, czy też można to jakoś przenieść/przekopiować? Ciemna masa w tych tematach jestem ;)
"...po prostu się patrzył, miał zasłonięte oczy... "
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: invictum.cba.pl

Post autor: Venite »

Jedyny minus to taki, że w tym pasku na samej górze (tym szarym na czarnym tle) jest widoczny przeskok, gdy pojawia się reklama - pasek tuż przy headerze przesuwa się razem z nim, zaś pasek poza stroną, "na tle", zostaje na górze. Choć i tak, nie wygląda to źle.

Strona od strony graficznej jest świetna. Nie jest skomplikowana, ale jest zrobiona w dobrym guście, przynajmniej dla mnie bomba :)


Zdjęcia i niejako ciekawostki [opisy] to też coś świetnego. Będę tam zaglądać często, a rzadko to robię po stronach userów :)

Naprawdę kawałek niezłej roboty, teraz zadbaj o reklamę w Sieci, przymierz się do Wordpress'a (platformy specjalnie dla bloga), przede wszystkim - pracuj dalej przy tej stronie, bo już teraz ma ona świetny moim zdaniem, potencjał.

Ode mnie 10/10. Jest ładna, przyjemna, bardzo miło się ją przegląda. Nie zniechęca, nie nagania - po prostu od samego wejścia zachęca do zajrzenia głębiej. I o to chodzi! :wink:
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
Podbisz
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2013, 13:41:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: invictum.cba.pl

Post autor: Podbisz »

Hmm muszę powiedzieć że choć stronka na gotowych szablonach to wygląda i w ogóle przegląda się ją bardzo przyjemnie dobrze to przemyślałeś ; ) a treści i tematyka no bardzo ciekawa myślę że na bank będziesz miał ruch na niej ; ) szczególnie jeśli wiesz o czym piszesz : D


Bardzo atrakcyjny przewóz osób holandia POLECAM !
Ostatnio zmieniony 21 sie 2013, 12:17:06 przez Podbisz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kaja1990
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:53:15
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: invictum.cba.pl

Post autor: kaja1990 »

Wszystko jest fajnie, nie mam żadnych zastrzeżeń :)
marqs79
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2013, 23:12:32
Strona na CBA.pl: www.kfr.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Re: invictum.cba.pl

Post autor: marqs79 »

Rewelacyjna tematyka, sam robię amatorsko zdjęcia. Łażę po mieście i innych miejscach i staram się cykać focie. Myśl przewodnia dająca do myślenia i trafna. Jedynie mnie nie podoba się że ta stronka taka czarna jest, troszkę tak ponuro ale ogólnie daje 8/10 i życzę sukcesów. Może sam założę coś w podobie ale nie cierpię pisać bloga więc jeśli już to jakoś inaczej to uchwycę :)
ODPOWIEDZ