może jakis konkurs?

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

za nagrode powinno Wam wystarczyc.. reklama na glownej stronie serwisu w zgrabnym menu (top10) od tak link pozycjonujący :roll:


bazy na pewno nie dostaniesz :twisted:

a co ciekawe zawsze jak na tym forum cba.pl ma cos dac.. to baze jak ma cos zabrac to reklame :wink: ehh
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
michał1986
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:33:34
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: michał1986 »

---------- 16:34 28.02.2006 ----------
Ihman pisze:za nagrode powinno Wam wystarczyc.. reklama na glownej stronie serwisu w zgrabnym menu (top10) od tak link pozycjonujący :roll:


bazy na pewno nie dostaniesz :twisted:
wiadomo, że każdy ma swoje propozycje odpowiadające jego potrzebom...
ale nie ma sensu gadać co dostaniesz a czego nie, jeśli admin nic w tym kierunku nie zrobi...
mógłby przynajmniej powiedzieć, że np.
1- nie ma takiej możliwości, żeby był konkurs
2- rozważa taką możliwość
3- zdecydował sie, że bedzie konkurs...
i wtedy:
jeśli 1 to temat można zamknąć
jeśli 2 to można dalej dawać pomysły i to ciągnąć, żeby go przekonać
jeśli 3 to można poczekać na realizację

---------- 17:08 ----------

a może by tak zrobić konkurs na największą ilość gości on-link na stronie?? :lol: np. z podsumowaniem co miesiąc...
chyba technicznie jest to realne (umieścić skrypt który by zapisywał maksymalną ilość on-line w danym dniu na koncie każdego kto by brał udział w konkursie)
ale chyba mało chętnych by było :lol:
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

niee ja mam genialny pomysl..

strony ktore najwiecej zarobily :D dla cba.pl

w sumie to by dawalo wymierne korzysci dla cba.. juz widze te tlumy ludzi klikających w linki na gorze strony :) i pytania czy mozna miec wiecej reklam :P
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Linux 1024x768

Post autor: EngCentre »

Tez mam pomysl... zrobmy konkurs na najmadrzejsze posty na tym forum... Nagroda -> nie dostaniecie ostrzezenia :P
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

ee zly konkurs EngCentre popsules zabawe :cry:
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
michał1986
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:33:34
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: michał1986 »

EngCentre pisze:Tez mam pomysl... zrobmy konkurs na najmadrzejsze posty na tym forum... Nagroda -> nie dostaniecie ostrzezenia :P
w ten sposób zachęcamy innych do pisania na forum...
fajnie...
wiem, swoim postem zachęcasz do "mądrego" pisania, ale takie coś zniechęca w ogóle do pisania (choć i tak mało osób tu pisało) i mam wrażenie, że za niedługo znów ten temacik ucichnie...

najlepszy sposób na wyeliminowanie niemądrych postów (a wydaje mi się, że taki był cel Twojego postu) to wypowiedź kogoś z "góry" czy propozycja z pierwszego postu w tym temacie jest w ogóle realna...
bo jeśli nie jest realna to można zablokować temacik (i nie będzie niemądrych postów)


moim zdaniem konkurs to byłoby coś bardzo fajnego, no i chyba w znaczącym stopniu przyczyni się do większej popularności samego "cba.pl", ale jak tam chcecie...
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Viking »

michał1986 pisze:w ten sposób zachęcamy innych do pisania na forum...
fajnie...
Nie fajnie... Zachęcamy do spamowania, chciałeś napisać.
P.S.
Pa pa wszystkim. Może kiedyś tu wrócę. (Tzn. napewno. :P Tylko kiedy?)
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

konkurs byłby o tyle problematyczny, że nie ma technicznych możliwości np. zwiększenia limitu wielkości pliku dla kont w panelu. a kont poza panelem nie zakładam raczej.

W pomysłach do zrealizowania, są dwa rankingi stron cba, który by się wyświetlał codziennie gdzies na stronie głównej (jeszcze nie wiem gdzie).

Jeden dla stron o największej oglądalności, a drugi dla tych najwyżej ocenionych (żeby ocenić trzeba by się było zalogować na forum).

i dwa takie boxy by wisiały gdzieś, odświeżane by były codziennie lub coś w tym stylu.

Takiego typowego konkursu na razie nie planuję, bo jest naprawdę sporo innych rzeczy do zrobienia. Ale w przyszłości na pewno jest spora szansa że zorganizujemy coś takiego.
Awatar użytkownika
michał1986
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:33:34
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: michał1986 »

juice pisze:Jeden dla stron o największej oglądalności, a drugi dla tych najwyżej ocenionych (żeby ocenić trzeba by się było zalogować na forum).
hmmm, a nie dałoby sie zrobić coś takiego w rodzaju ankiety (z możliwością oddania jednego głosu)??
wydaje mi sie że sam pomysł z rankingiem ocen jest dobry, ale nie wiem czy ktokolwiek sie zarejestruje na forum, aby oddać głos (i jeśli mam racje to jak to bedzie wyglądało z ilością głosów? chyba marnie co? ale nie wiem... może sie myle).
a byłoby realne takie coś: że zrobić coś w stylu ankiety (każdy kto chce to zgłasza strone do konkursu), ale wiadomo, że jest za dużo stron aby je umieszczać w ankiecie (jako odpowiedzi), więc każdy kto chce to dostanie link do umieszczenia na własnej stronie, klikając na link oddaje się 1 głos, wtedy oddający głos nie musi sie rejestrować, bedzie spora ilość głosów, a skrypt sobie wszystko zliczy i podsumuje. Tylko nie wiem, czy np. da sie umieścić link na innej stronie do konkretnej odpowiedzi w ankiecie...
tylko chyba byłby problem z tymi co mają zmienne IP, ale nie jestem pewny,
co o tym myślicie?? jest to realne??
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

możnaby było łatwo sobie nabijać głosy.

wiele providerów oferuje tylko 1 adres IP na całą grupę userów, więc rozróżnianie po IP też nie ma sensu.

wtedy trzeba rozpoznawać za pomocą cookies, a je łatwo oszukać.

logowanie się na forum daje pewność, ponieważ ktoś na dużą skalę nie założy sobie 10 000 kont żeby oddać 10 000 głosów, bo jest wykrywanie tych skryptów za pomocą obrazka i kodu do wklepania (to też się da na siłę oszukać, ale stanowczo najtrudniej )
Awatar użytkownika
megafiles
Posty: 287
Rejestracja: 20 gru 2005, 17:22:22
Lokalizacja: Kościerzyna
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: megafiles »

HitcH pisze:właśnie dlatego jest 3 mb zeby nie wgrywac plików typu mp3 czy exe
Hehe, a ja jakoś mp3 i exe mogę wgrywać!
Wróciłem do cba.pl :twisted:
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

ale nie są one duze... Chodzi o to, zeby wieksza czesc plikow na koncie cba byla związana ze stroną. To nie ma być skłądownica plików, stąd limit.
Obrazek
józek kopytko
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2006, 18:12:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: józek kopytko »

megafiles pisze:
HitcH pisze:właśnie dlatego jest 3 mb zeby nie wgrywac plików typu mp3 czy exe
Hehe, a ja jakoś mp3 i exe mogę wgrywać!
i co cieszysz sie a co do tego konkursu albo chociaż tej listy to b.dobry pomysł
Awatar użytkownika
Przemo_212
Posty: 78
Rejestracja: 22 sty 2006, 22:31:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Przemo_212 »

IMHO idea jest głupia, ponieważ wszyscy będą się wściekać za to, że wygrałem :P
a tak na poważnie to jestem za :D.
Awatar użytkownika
michał1986
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:33:34
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: michał1986 »

juice pisze:W pomysłach do zrealizowania, są dwa rankingi stron cba, który by się wyświetlał codziennie gdzies na stronie głównej (jeszcze nie wiem gdzie).

Jeden dla stron o największej oglądalności, a drugi dla tych najwyżej ocenionych (żeby ocenić trzeba by się było zalogować na forum).

Takiego typowego konkursu na razie nie planuję, bo jest naprawdę sporo innych rzeczy do zrobienia. Ale w przyszłości na pewno jest spora szansa że zorganizujemy coś takiego.
jeśli chodzi o miejsce na stronie głównej, to myśle, że zrobić osobny przycisk w menu "zaloguj" a w miejsce pola do logowania dać TOP10... tak mi sie wydaje najlepiej. ewentualnie pomniejszyć baner na głównej i pola do logowania umieścić po prawej stronie obok baneru... pod banerem z lewej strony dać TOP10.
i nagrodą byłoby to, że jest link na stronie głównej... więcej nie potrzeba ;)

kiedy można sie spodziewać jakiegoś konkursu?? przed wakacjami bedzie?? czy w tym roku?? tak orientacyjnie...
ODPOWIEDZ