Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: Venite »

zgloszenieNW , nie masz prawa udostępniać niczego bez zgody drugiej osoby. Nidda nie jest osobą publicznie dostępną, jest osobą prywatną i Wasza korespondencja powinna (a wręcz musi) być odbywana z zachowaniem poufności.

Administracja CBA to wie i dlatego zablokowała tą stronę, a uwierz mi, że znają tu przepisy bardzo dobrze.

Ciesz się, że nie dostałeś pozwu, bo o to nietrudno i jakby ktoś chciałby być wredny, ma pełne prawo Cię za to pozwać. Pamiętaj, że istnieje konstytucyjne prawo do poszanowania wolności jak i prywatności drugiej osoby, tak więc możesz rozpowszechniać korespondencję swoją, ale nie odpowiedzi na nie - bo one należą już do kogoś innego, a nie do Ciebie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
zgloszenieNW
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2012, 18:13:16
Strona na CBA.pl: www.zgloszenieNW.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x800

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: zgloszenieNW »

Nidda nie jest osoba publicznie dostępną, ale reprezentuje administracje gry. Nie jest to korespondencja między osobami fizycznymi, a jedna osoba fizyczną w mojej postaci, oraz osobą prawną. Dokładniej to były oficjalne ustosunkowania się do oficjalnych spraw.

http://prawo.wieszjak.pl/forum/thread/7 ... dencji.htm - temat dokladniej wyjaśniony

Nie podlega kryminalizacji- ewentualna odpowiedzialność cywilnoprawna o ochronę dóbr osobistych jesli takowe były naruszone.

Takowe dobra nie są naruszone.

Jeżeli się mylę to w czym dokładniej, prawnikiem nie jestem wiec mogę coś przekręcić.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: Venite »

Nidda, podobnie jak każda inna osoba, gdy nie wyraziła zgody na udostępnienie korespondencji - nie możesz tego zrobić. To identyczna sytuacja, jak gdybyś Ty po rozmowie ze mną, udostępnił wszystko to, o czym pisaliśmy. Jest to naruszenie dobrego mienia i próba (zamaskowanego, ale jednak) oczernienia drugiej osoby i to tutaj doszukiwałbym się problemu.

Pisząc z supportem jakiejkolwiek gry, lub z jakąkolwiek osobą fizyczną - jeżeli ona nie wyrazi zgody, lub jeśli (w przypadku gry) w regulaminie nie ma notki upoważniającej Cię do udostępnienia korespondencji - nie możesz jej ujawniać i to chyba nie podlega dyskusji. Sam byś chyba nie chciał, aby Twoja korespondencja z dziewczyną/żoną/kimkolwiek innym była ujawniana, prawda? I masz do tego prawo, tak samo Nidda. Gdy poczuła się pokrzywdzona zgłosiła stronę do zablokowania, jak najbardziej uczciwie i prawidłowo; jak i na prawie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
errate
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2012, 21:03:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: errate »

taern.cba.pl

Konkretnego punktu w regulaminie na to nie znalazłam, jest to jednak strona służąca do wyciągania passów do kont w grze The Pride Of Taern, parę osób już się na to nabrało.

Da się coś z tym zrobić ?
kmarkopl
Posty: 14
Rejestracja: 06 mar 2012, 20:28:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: kmarkopl »

Chcę zgłosić stronę http://www.Chetnamaja.cba.pl
Jest to strona spamująca kasyna i piramidy linkowej !
Osoba spamuje na WP.pl : Ja nie mogę narzekać. Mam dopiero 18lat skończyłam tylko gimnazjum zarabiam bardzo dużo i do tego uszczęśliwiam facetów zobacz moją prywatną stronę http://www.ChetnaAnia.pl

Spamer również używa skróty linków, ale główna strona to http://www.Chetnamaja.cba.pl

Proszę o usuniecie !
zgloszenieNW
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2012, 18:13:16
Strona na CBA.pl: www.zgloszenieNW.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x800

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: zgloszenieNW »

Venite pisze:Nidda, podobnie jak każda inna osoba, gdy nie wyraziła zgody na udostępnienie korespondencji - nie możesz tego zrobić. To identyczna sytuacja, jak gdybyś Ty po rozmowie ze mną, udostępnił wszystko to, o czym pisaliśmy. Jest to naruszenie dobrego mienia i próba (zamaskowanego, ale jednak) oczernienia drugiej osoby i to tutaj doszukiwałbym się problemu.

Pisząc z supportem jakiejkolwiek gry, lub z jakąkolwiek osobą fizyczną - jeżeli ona nie wyrazi zgody, lub jeśli (w przypadku gry) w regulaminie nie ma notki upoważniającej Cię do udostępnienia korespondencji - nie możesz jej ujawniać i to chyba nie podlega dyskusji. Sam byś chyba nie chciał, aby Twoja korespondencja z dziewczyną/żoną/kimkolwiek innym była ujawniana, prawda? I masz do tego prawo, tak samo Nidda. Gdy poczuła się pokrzywdzona zgłosiła stronę do zablokowania, jak najbardziej uczciwie i prawidłowo; jak i na prawie.
Naruszanie dobrego mienia w jakiej postaci? Ponieważ o to wszystko się rozbija w tym temacie.
W owych mailach nie było przedstawionego żadnego mienia, ani fizycznego, ani informacyjnego. Nie wiem czy zapoznałeś się z treścią samej strony, ale tematem strony były moje roszczenia w temacie pracy administracji. Dobrą analogią jest otrzymanie z urzędu wezwanie do zapłaty jakiejś kwoty, do której ma się wątpliwości. Coś na kształt programów typu "Uwaga".
Celem moim nie było ani oczernianie, ani szarganie czyjejś opinii, a jedynie poinformowanie świata ogólnego jakie działania są podejmowane w tej czy innej sprawie.

Ten przypadek do jakiego porównujesz jest mało analogiczny, ponieważ rozmowa ta odbywa sie na forum i każda osoba to może widzieć i się z nią zapoznać. Nie jestem pewien czy bez rejestracji czy z można przeglądać forum ale i tam w mniejszym bądź większym stopniu jest to rozmowa publiczna.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: Venite »

Jednakże; rozmowa publiczna na tym forum i nie wolno kopiować jej treści bez zgody obustronnej.
Tak samo, nie wiem jak w przypadku CBA ale w większości for tak jest, że nie możesz sobie ot - tak, "bo mi się chce", skopiować czyjejś rozmowy. To na tyle.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kmarkopl
Posty: 14
Rejestracja: 06 mar 2012, 20:28:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: kmarkopl »

Jak długo zajmuje procedura zamknięcia strony ze spamem i scamem ?
Spamer wręcz bezczelnie zalewa komentarze w WP.pl
Ja nie mogę narzekać. Mam dopiero 18lat skończyłam tylko gimnazjum zarabiam bardzo dużo i do tego uszczęśliwiam facetów zobacz moją prywatną stronę http://www.ChetnaAnia.pl

http://www.Chetnamaja.cba.pl proszę o usunięcie !
4zywioly
Posty: 528
Rejestracja: 26 kwie 2011, 16:33:42
Strona na CBA.pl: 4zywioly.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: 4zywioly »

Przekierowanie...
www.subdomena.cba.pl
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: fuma »

kmarkopl tak dugo jak spam nie wychodzi z serwerow cba.pl strona chetnamaja.cba.pl nie lamie regulaminu
kmarkopl
Posty: 14
Rejestracja: 06 mar 2012, 20:28:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: kmarkopl »

fuma pisze:kmarkopl tak dugo jak spam nie wychodzi z serwerow cba.pl strona chetnamaja.cba.pl nie lamie regulaminu
A promowanie oszustwa i zarabianie na kimś piramida linkowa i spamowanie na portalu WP do tego stopnia że nie można nic przeczytać co inni maja do powiedzenia bo spamer zalewa wszystkie komentarze to nie podlega łamaniu regulaminu ?!
I do tego jeszcze ten bezczelny text !
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: fuma »

kmarkopl na stronie jedynie widze link referencyjny z programu partnerskiego. Nie jest to zabronione. Spam na wp.pl mnie nie interesuje. Nie jest wysylany z serwerow cba.pl. Poza tym nie widze nigdzie oszustwa i piramidy linkowej (cokolwiek to jest).
kmarkopl
Posty: 14
Rejestracja: 06 mar 2012, 20:28:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: kmarkopl »

piramida linkowa ! Linki referencyjne ! spamer zarabia na każdej osobie co kliknie taki link !
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: fuma »

kmarkopl i co w tym zlego? Po to sa linki referencyjne, po to sa programy partnerskie, po to rozne firmy nas nagradzaja za polecanie sie dalej.
althadoz
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:15:23
Strona na CBA.pl: niema
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Strony łamiące regulamin cba zgłaszać TUTAJ

Post autor: althadoz »

http://cabalonlinefreecc.cba.pl/Default-2.html
Strona kradnaca loginy
oficialna strona:
cabalonline.com

Prosze o szybkie zablokowanie
ODPOWIEDZ