Podwójna strona [extreme fusion]

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
saicozis
Posty: 244
Rejestracja: 17 lip 2005, 02:00:00
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Podwójna strona [extreme fusion]

Post autor: saicozis »

Witam, znajomy poprosił nie o pomoc w przeniesieniu strony z "jojka" ;) na cba. Strona oparta jest o skrypt php-fusion z dodatkiem extreme fusion. Problem polega na tym ze strona otwiera się jeszcze raz w shoutboxie link: http://stachinski.cba.pl/news.php

Jeśli wyłączę shoutboxa wszystko jest ok, ale shoutbox musi zostać na tej stronie (zwłaszcza ze na jojku działa).

Jeśli zmienię plik news.php (jest to plik startowy) na news.php4 (aby zmienić wersje php ana 4) shoutbox działa ale za to komponent info panel (ten co pokazuje osoby on line i posty z forum) się nie wyświetla.

Gdzieś na forum szukałem i znalazłem jedynie info ze przy niektórych skryptach występował problem klonowania stron, że programiści nad tym pracują.

Proszę o pomoc :)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2008, 19:51:23 przez saicozis, łącznie zmieniany 1 raz.
kondratuss
Posty: 28
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:31:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: kondratuss »

Czy to jest "Phpfusion-mods_shoutbox_v302"?
sprawdż pliki w folderach administration images includes i infusions

odinstaluj shouta i zainstaluj ponownie
po odinstalowaniu poszukaj wszystkich plków powiązanych z modem i usuń je ręcznie potem dopiero zainstaluj moduł

Sprawz jeszcze raz pliki w folderach administration images includes i infusions
i porównaj czy coś sie zmieniło
Pozdrawiam
saicozis
Posty: 244
Rejestracja: 17 lip 2005, 02:00:00
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: saicozis »

To jest shoutbox od razu zintegrowany z extreme fusion 3.26. Nic w nim nie zmieniałem.

Na oficjalnej stronie extreme fusiona administrator Seba0p napisał:
Zmień hosting. Chyba wszystkie tematy o podwójną stronę, dotyczą strona na serwerze cba
Link: http://extreme-fusion.pl/forum/topic,55,11548

Czyli raczej problem leży po stronie cba :(

PS: Po wyłączeniu jednak shoutboxa strona raz sie wyswietla poprawnie a raz podwojnie, wiec chyba to wina wersji php, albo juz nie wiem czego... :(
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

saicozis pisze: PS: Po wyłączeniu jednak shoutboxa strona raz sie wyswietla poprawnie a raz podwojnie, wiec chyba to wina wersji php, albo juz nie wiem czego... Sad
to nie php tylko skrypt to znaczy automat który wkleja reklamy to psuje prawdopodobnie
na forach często to było widziane i jednym rozwiązaniem jakie ja stosowałem to robiłem zeby było mniej treści na wyświetlanej stronie i to pomagało
saicozis
Posty: 244
Rejestracja: 17 lip 2005, 02:00:00
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: saicozis »

mlody007 pisze: i jednym rozwiązaniem jakie ja stosowałem to robiłem zeby było mniej treści na wyświetlanej stronie i to pomagało
Jak to mniej treści na wyświetlanej stronie :>? Bo nie za bardzo Cie rozumiem...
Ale nawet jak usunąłem shoutboxa to strona sie dubluje obok po prawej stronie w firefoxie a pod spodem w internet expl.

Sporo automat dodający do stron reklamy rozwala nie tylko fusiona ale także fora dyskusyjne, to chyba przydałoby się jeszcze nad nim popracować :>?
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

saicozis pisze: Jak to mniej treści na wyświetlanej stronie Smile? Bo nie za bardzo Cie rozumiem...
no mniej newsów mniej wszytkiego zeby nie była ona tak długa
saicozis
Posty: 244
Rejestracja: 17 lip 2005, 02:00:00
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: saicozis »

mniej wszytkiego
Dziwna rada :> Skoro strona sie rozwala w takiej postaci jakiej jest to czy ilość literek ma jakieś znaczenie?

A jeśli jak wyżej pisałeś w forach dyskusyjnych działy się podobne bugi, to będzie trzeba zmusić użytkowników do streszczania swojej wypowiedzi? Sorry ale to sie mija z celem...
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

z tego co wiem problem na forach został już dawno rozwiązany;
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

wida modułu, najnowsza wersja (która wyszła 2 dni temu!!) twierdzi, że ma to poprawione. niestety nie mogę jej od razu załadować, bo moja wersja ma wiele poprawek, której tamta nie da

postaram się to dostosować jak najszybciej, w każdym razie problem powinien zniknąć w ciągu tygodnia.
saicozis
Posty: 244
Rejestracja: 17 lip 2005, 02:00:00
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: saicozis »

Dziękuję juice za info, oczywiście poczekam :D



<edit>
Minęło już ponad 10 dni... Są jakieś postępy?
Zablokowany